Unlimited – auta zastępcze z OC sprawcy: :
Unlimited rent a car - wynajem nowych aut

Wyświetl ogólne warunki najmu >>

O firmie

Nasza firma początkowo rozpoczęła działalność aby pomóc zaspokajać potrzeby kierowców, którzy uczestniczyli w kolizjach nie ze swojej winy. (Auto zastępcze z OC sprawcy).

Unlimited rent-a-car zawsze stara się ułatwić klientom rozwiązanie kłopotliwej sytuacji, nie tylko poprzez bezpłatne dostarczenie pod drzwi samochodu tej samej klasy, ale pomoga w doborze warsztatu, który będzie likwidował szkodę. Zapewniany kontakt z doradcami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w autoryzowanych serwisach takich marek jak: TOYOTA, BMW, FORD, LEXUS, HONDA.

Firma rozwijała się bez potrzeby angażowania obcych kapitałów i teraz świadczy usługi dla wielu ubezpieczycieli, serwisów samochodowych, firm i osób prywatnych.

Unlimited rent-a-car zawdzięcza swoją reputację niezawodności, flocie wyłącznie nowych samochodów, które są użytkowane stosunkowo krótki okres oraz konkurencyjnej strukutrze cenowej.

W 2013 roku coraz większa liczba prowadzonych spraw o zaniżone odszkodowania spowodowała, że uruchomiliśmy nową usługę dopłat do odszkodowań dla klientów, którzy korzystali z samochodu zastępczego lub pakietu usług Unlimited Accident Care.

Od tego momentu nasi klienci mogą liczyć nie tylko na samochód zastępczy finansowany z polisy sprawcy ale też dodatkową pomoc finansową za przeniesienie na Unlimited praw do zaniżonej części odszkodowania. Dopłata gotówkowa idealnie wpisuje się w kompleksowy charakter powypadkowej opieki Unlimited i potwierdza, że Zapewniamy coś więcej niż tylko wynajęty samochód

Miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek? Ktoś uszkodził Twoje auto?

Nie masz czasu, specjalistycznej wiedzy lub ochoty aby na własną rękę prowadzić postępowanie likwidacyjne w celu maksymalizacji wysokości odszkodowania?

Usługa unlimited accident care jest idealna dla Ciebie, dzwoń pod całodobową infolinię:

+48 601 768 770

Unlimited accident care to kompleksowa opieka powypadkowa, od pierwszych minut po wypadku, krok-po-kroku służymy poradą w nieoczekiwanej sytuacji i prowadzimy za Ciebie proces likwidacji szkody w sposób, który maksymalizuje wysokość odszkodowania. Jeśli zadzwonisz z miejsca wypadku, na terenie Warszawy, maksymalnie w ciągu 60 minut zapewnimy lawetę, która zabierze Twój samochód w dowolne miejsce – nawet na drugi koniec Polski. Ponad to załatwimy wszystkie formalności a Ty, nie płacąc ani złotówki odjedziesz naszym samochodem zastępczym. Auto zastępcze z OC sprawcy, możesz bezpłatnie użytkować aż do momentu odbioru Twojego auta z serwisu lub do dnia wypłaty odszkodowania. Za wszystkie usługi płaci ubezpieczyciel sprawcy wypadku!

Usługa unlimited accident care to:

 1. Oszczędność czasu.

  Przekazując do Unlimited proces likwidacji szkody, nie tracisz czasu na:

  • zgromadzenie i analizę dokumentacji niezbędnej do uzyskania wyższego odszkodowania niż proponowane przez ubezpieczyciela,
  • spotkania z rzeczoznawcą ubezpieczyciela i niezależnego rzeczoznawcy,
  • korespondencję oraz odwołania od decyzji towarzystw ubezpieczeniowych,
  • jeśli nie masz własnych preferencji, rekomendujemy również odpowiedni serwis blacharsko-lakierniczy i kontrolujemy przebieg naprawy.
 2. Oszczędność pieniędzy.

  Nie pozwól aby ubezpieczyciel zadowolił Cię wypłatą tylko części odszkodowania! Gdy jesteś poszkodowanym w kolizji lub wypadku ponosisz określone straty np.: zmniejszona wartość użytkowa pojazdu, utrata zdrowia, dodatkowe koszty czy też zmniejszone dochody spowodowane nieobecnością w pracy. Na podstawie art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek rekompensaty wszystkich utraconych korzyści, do poziomu sprzed wypadku. Zaspokojenie podstawowej potrzeby użytkowania auta zastępczego z OC sprawcy jest tutaj sprawą oczywistą. Niezależnie czy użytkujesz auto w celach zarobkowych czy na użytek prywatny. Nasi specjaliści wiedzą, że kwota wypłacanego odszkodowania jest tym wyższa im bardziej wiarygodna i nie kwestionowana jest zgromadzona dokumentacja. Nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwoli Ci otrzymać nie tylko wyższą kwotę odszkodowania, również jej wypłata będzie znacznie szybsza niż w przypadku załatwiania sprawy na „własną rękę”.

 3. Wygoda.

  Bezpłatnie podstawiamy wybrany samochód zastępczy pod wskazany adres, to dobry moment na Twój wybór: czy chcesz otrzymać od nas tylko bezpłatny samochód zastępczy finansowany z OC sprawcy, czy chcesz abyśmy kompleksowo zaopiekowali się Twoją sprawą w usłudze unlimited accident care. Wszystkie formalności załatwimy w 15 minut, na miejscu.

Otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy ale nie jesteś zadowolony z jego wysokości. Możemy odkupić od Ciebie prawa do zaniżonej części odszkodowania w usłudze Dopłata do odszkodowania.

Możesz zadzwonić do nas w każdej chwili, ale pamiętaj, że towarzystwa ubezpieczeniowe korzystając z niewiedzy i nieznajomości prawa, ukrywają przed osobami poszkodowanymi prawa z których mogą skorzystać a Twój błąd mogą wykorzystać przeciwko Tobie. Im szybciej do nas zadzwonisz tym szybciej specjalista zajmie się Twoją sprawą, a ty przez ten czas będziesz użytkował bezpłatnie samochód zastępczy.

Unlimited accident care - opieka powypadkowa