Unlimited – auta zastępcze z OC sprawcy: :
Unlimited rent a car - wynajem nowych aut

Wyświetl ogólne warunki najmu >>

FAQ

 1. Czy należy mi się auto zastępcze z ubezpieczenia OC sprawcy?

  Tak. Obowiązujące prawo umożliwia wypożyczenie auta zastępczego w ramach ubezpieczenia sprawcy. Obecnie każdy poszkodowany ma możliwość kompensacji wszystkich strat jakie poniósł w związku z zaistniałą sytuacją. Bez względu na to czy pracuje czy nie. Samochód nie musi być zarejestrowany na firmę. Klienci Unlimited® rent-a-car nie muszą znać podstawy prawnej do bezgotówkowego wynajmu finansowanego z OC sprawcy. Ważne, że nie płacą ani złotówki, dostają samochód zastępczy tej samej klasy i wielkości. Są zwolnieni z odpowiedzialności finansowej za wynajem, nawet w przypadku trudności z egzekwowaniem należności od towarzystw ubezpieczeniowych. Unlimited® rent-a-car ma doświadczenie w tego typu sprawach oraz stałą pomoc prawnika.

 2. Od jakiego momentu mogę ubiegać się o auto zastępcze?

  Auto zastępcze należy się praktycznie od razu zaraz po nastąpieniu szkody. Warunkiem otrzymania auta zastępczego jest informacja o wypisaniu mandatu dla sprawcy wypadku bądź okazanie spisanego oświadczenia. Konieczne też jest by szkoda została zgłoszona do ubezpieczyciela sprawcy i został nadany numer szkody.

 3. Kiedy i gdzie można odebrać auto zastępcze?

  Auto zastępcze podstawiamy najszybciej jak to możliwe na wskazany adres.

 4. Na jaki okres czasu zostanie mi użyczone auto zastępcze?

  Auto zastępcze zostanie wynajęte aż do czasu ukończenia naprawy Twojego auta bądź do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku gdy naprawa przekroczy wartość pojazdu i zostanie orzeczona jako szkoda całkowita.

 5. Czy wypożyczając samochód zastępczy w Unlimited® rent-a-car mogę liczyć na coś więcej niż w innych wypożyczalniach samochodów?

  Tak, Unlimited® rent-a-car ma podpisane umowy o stałej współpracy z wieloma serwisami samochodowymi na terenie województwa mazowieckiego. Oprócz pomocy i rekomendacji najlepszego miejsca do likwidacji szkody, zapewniamy usługę „unlimited accident care” dla klientów którzy nie chcą tracić czasu lub chcą powierzyć proces likwidacji szkody i dochodzenia możliwie najwyższego odszkodowania, naszym ekspertom z wieloletnim doświadczeniem

 6. Zostałem poszkodowany w wypadku drogowym, doznałem obrażeń. Czy mogę liczyć na pomoc?

  Tak, specjalizujemy się w kompleksowej opiece powypadkowej oraz egzekwowaniu bardzo wysokich odszkodowań od ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Każdy poszkodowany odczuwający jakiekolwiek negatywne skutki fizyczne lub psychiczne wypadku powinien zgłosić się do lekarza specjalisty. Zgromadzimy niezbędną dokumentację medyczną, przygotowaną przez współpracujących z Unlimited specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

   Następnie wystąpimy o:

  • zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę, które jest świadczeniem jednorazowym, pieniężnym, mającym stanowić sposób złagodzenia cierpień fizycznych i psychicznych poszkodowanego (art. 445 k.c. w związku z 444 k.c.),
  • zwrot wszelkich kosztów poniesionych w związku wypadkiem tj. kosztów leczenia i rehabilitacji oraz lepszego odżywiania poszkodowanego, opieki nad poszkodowanym, transportu poszkodowanego i jego bliskich, adaptacji mieszkania stosownie do potrzeb poszkodowanego, a także przygotowania go do wykonywania nowego zawodu (art. 444 § 1 k.c.),
  • rentę uzupełniającą, która stanowi wyrównanie różnicy w dochodach osiąganych przez poszkodowanego przed wypadkiem w stosunku do dochodów uzyskiwanych przez niego po wypadku (art. 444 § 2 k.c.),

Miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek? Ktoś uszkodził Twoje auto?

Nie masz czasu, specjalistycznej wiedzy lub ochoty aby na własną rękę prowadzić postępowanie likwidacyjne w celu maksymalizacji wysokości odszkodowania?

Usługa unlimited accident care jest idealna dla Ciebie, dzwoń pod całodobową infolinię:

+48 601 768 770

Unlimited accident care to kompleksowa opieka powypadkowa, od pierwszych minut po wypadku, krok-po-kroku służymy poradą w nieoczekiwanej sytuacji i prowadzimy za Ciebie proces likwidacji szkody w sposób, który maksymalizuje wysokość odszkodowania. Jeśli zadzwonisz z miejsca wypadku, na terenie Warszawy, maksymalnie w ciągu 60 minut zapewnimy lawetę, która zabierze Twój samochód w dowolne miejsce – nawet na drugi koniec Polski. Ponad to załatwimy wszystkie formalności a Ty, nie płacąc ani złotówki odjedziesz naszym samochodem zastępczym. Auto zastępcze z OC sprawcy, możesz bezpłatnie użytkować aż do momentu odbioru Twojego auta z serwisu lub do dnia wypłaty odszkodowania. Za wszystkie usługi płaci ubezpieczyciel sprawcy wypadku!

Usługa unlimited accident care to:

 1. Oszczędność czasu.

  Przekazując do Unlimited proces likwidacji szkody, nie tracisz czasu na:

  • zgromadzenie i analizę dokumentacji niezbędnej do uzyskania wyższego odszkodowania niż proponowane przez ubezpieczyciela,
  • spotkania z rzeczoznawcą ubezpieczyciela i niezależnego rzeczoznawcy,
  • korespondencję oraz odwołania od decyzji towarzystw ubezpieczeniowych,
  • jeśli nie masz własnych preferencji, rekomendujemy również odpowiedni serwis blacharsko-lakierniczy i kontrolujemy przebieg naprawy.
 2. Oszczędność pieniędzy.

  Nie pozwól aby ubezpieczyciel zadowolił Cię wypłatą tylko części odszkodowania! Gdy jesteś poszkodowanym w kolizji lub wypadku ponosisz określone straty np.: zmniejszona wartość użytkowa pojazdu, utrata zdrowia, dodatkowe koszty czy też zmniejszone dochody spowodowane nieobecnością w pracy. Na podstawie art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek rekompensaty wszystkich utraconych korzyści, do poziomu sprzed wypadku. Zaspokojenie podstawowej potrzeby użytkowania auta zastępczego z OC sprawcy jest tutaj sprawą oczywistą. Niezależnie czy użytkujesz auto w celach zarobkowych czy na użytek prywatny. Nasi specjaliści wiedzą, że kwota wypłacanego odszkodowania jest tym wyższa im bardziej wiarygodna i nie kwestionowana jest zgromadzona dokumentacja. Nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwoli Ci otrzymać nie tylko wyższą kwotę odszkodowania, również jej wypłata będzie znacznie szybsza niż w przypadku załatwiania sprawy na „własną rękę”.

 3. Wygoda.

  Bezpłatnie podstawiamy wybrany samochód zastępczy pod wskazany adres, to dobry moment na Twój wybór: czy chcesz otrzymać od nas tylko bezpłatny samochód zastępczy finansowany z OC sprawcy, czy chcesz abyśmy kompleksowo zaopiekowali się Twoją sprawą w usłudze unlimited accident care. Wszystkie formalności załatwimy w 15 minut, na miejscu.

Otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy ale nie jesteś zadowolony z jego wysokości. Możemy odkupić od Ciebie prawa do zaniżonej części odszkodowania w usłudze Dopłata do odszkodowania.

Możesz zadzwonić do nas w każdej chwili, ale pamiętaj, że towarzystwa ubezpieczeniowe korzystając z niewiedzy i nieznajomości prawa, ukrywają przed osobami poszkodowanymi prawa z których mogą skorzystać a Twój błąd mogą wykorzystać przeciwko Tobie. Im szybciej do nas zadzwonisz tym szybciej specjalista zajmie się Twoją sprawą, a ty przez ten czas będziesz użytkował bezpłatnie samochód zastępczy.

Unlimited accident care - opieka powypadkowa