Unlimited – auta zastępcze z OC sprawcy: :
Unlimited rent a car - wynajem nowych aut

Wyświetl ogólne warunki najmu >>

Dopłaty do odszkodowań

Sprzedaż odszkodowania to najprostszy sposób na dodatkowe środki z OC już po wypłacie odszkodowania. Firmy ubezpieczeniowe dążą do jak najniższego wyliczenia kwoty należnej poszkodowanemu. Efektem tego jest niezadowolenie i pokrzywdzenie klienta. W większości przypadków to jednak Klienci mają rację twierdząc, że wysokość odszkodowania została zaniżona! Prawda wygląda tak, że wciąż zbyt mało spraw kończy się w sądzie gdzie przyznawane jest wyższe odszkodowanie. Towarzystwa Ubezpieczeniowe liczą, że poszkodowanych zniechęci czasochłonny i wymagający specjalistycznej wiedzy i narzędzi proces dochodzenia należnego odszkodowania w sądzie.
My natomiast doskonale wiemy, że Państwa starania o rzetelnie wyliczone odszkodowanie z pominięciem drogi sądowej okazują się nieskuteczne.
Proponujemy Państwu dopłaty do zaniżonych odszkodowań na bardzo prostych zasadach gdzie, po przekazaniu nam praw do szkody - wszelkie ryzyko oraz uciążliwe procedury bierzemy na siebie.

Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy Tobie pomóc.

W ciągu 24 godzin wykonamy bezpłatną analizę i wycenę sprawy.

Złożymy konkretną propozycję finansową - po Twojej akceptacji pieniądze wypłacimy natychmiast.

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!

? Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak sprawdzić czy w ogóle mogę dostać dopłatę do mojego odszkodowania?

  Są 4 główne warunki które określają czy z danej szkody możemy uzyskać dodatkowe odszkodowanie:

  1. szkoda nie może być starsza niż 3 lata (licząc od momentu wydania pierwszej decyzji przez Ubezpieczyciela)

  2. szkoda powinna mieć obecny status - wypłacono kwotę bezsporną (kwota bezsporna - jest to kwota, którą towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaca na podstawie ich kosztorysu. Klient przyjmuje tą kwotę w postaci gotówki bądź przelewu na konto etc. i następnie szkodę uważa się za "zamkniętą").

  3. Decyzją ubezpieczyciela szkoda nie może być zakwalifikowana jako - szkoda całkowita.

  4. Klient nie może ubiegać się o dodatkowe odszkodowanie w momencie gdy zawarł ugodę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

 2. Jak odbywa się proces dzięki któremu zostanie mi wyliczona dopłata?

  Przesyłacie Państwo do nas decyzję wypłaty odszkodwania oraz kosztorys na podstawie którego wyliczona została kwota bezsporna. Nasz Rzeczoznawca koryguje kosztorys Towarzystwa Ubezpieczeniowego i wylicza kwotę którą będziemy mogli zaproponować. Jeżeli zaakceptują Państwo nasze wyliczenia - podpisujemy umowę cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i wypłacamy umówioną kwotę. Po tym etapie Państwa udział w procesie się kończy

 3. Czy jak skorzystam z dopłaty do odszkodowania to stracę zniżki OC/AC?

  Nie, dopłata do odszkodowania jak i samochód zastępczy jest realizowany z polisy OC sprawcy wypadku. Nie ma żadnego wpływu na kolejne umowy OC/AC zawierane z TU.Skorzystanie z Dopłaty do odszkodowania, nie ma wpływu na przyznane do tej pory odszkodowanie, na zniżki przy zawieraniu kolejnych polis

 4. Co zrobić jeśli nie mam już kosztorysu?

  Ubezpieczyciel ma obowiązek udostępnić nam na żądanie wszystkie dokumenty związane z likwidacją szkody. Jeśli nie posiadasz już kosztorysu możesz zadzwonić na infolinię Ubezpieczyciela i podać swój nr PESEL oraz adres zamieszkania. Przedstawiciel TU udzieli Ci wszelkich informacji i odnajdzie wszystkie Twoje kosztorysy z ostatnich 3 lat.

Miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek? Ktoś uszkodził Twoje auto?

Nie masz czasu, specjalistycznej wiedzy lub ochoty aby na własną rękę prowadzić postępowanie likwidacyjne w celu maksymalizacji wysokości odszkodowania?

Usługa unlimited accident care jest idealna dla Ciebie, dzwoń pod całodobową infolinię:

+48 601 768 770

Unlimited accident care to kompleksowa opieka powypadkowa, od pierwszych minut po wypadku, krok-po-kroku służymy poradą w nieoczekiwanej sytuacji i prowadzimy za Ciebie proces likwidacji szkody w sposób, który maksymalizuje wysokość odszkodowania. Jeśli zadzwonisz z miejsca wypadku, na terenie Warszawy, maksymalnie w ciągu 60 minut zapewnimy lawetę, która zabierze Twój samochód w dowolne miejsce – nawet na drugi koniec Polski. Ponad to załatwimy wszystkie formalności a Ty, nie płacąc ani złotówki odjedziesz naszym samochodem zastępczym. Auto zastępcze z OC sprawcy, możesz bezpłatnie użytkować aż do momentu odbioru Twojego auta z serwisu lub do dnia wypłaty odszkodowania. Za wszystkie usługi płaci ubezpieczyciel sprawcy wypadku!

Usługa unlimited accident care to:

 1. Oszczędność czasu.

  Przekazując do Unlimited proces likwidacji szkody, nie tracisz czasu na:

  • zgromadzenie i analizę dokumentacji niezbędnej do uzyskania wyższego odszkodowania niż proponowane przez ubezpieczyciela,
  • spotkania z rzeczoznawcą ubezpieczyciela i niezależnego rzeczoznawcy,
  • korespondencję oraz odwołania od decyzji towarzystw ubezpieczeniowych,
  • jeśli nie masz własnych preferencji, rekomendujemy również odpowiedni serwis blacharsko-lakierniczy i kontrolujemy przebieg naprawy.
 2. Oszczędność pieniędzy.

  Nie pozwól aby ubezpieczyciel zadowolił Cię wypłatą tylko części odszkodowania! Gdy jesteś poszkodowanym w kolizji lub wypadku ponosisz określone straty np.: zmniejszona wartość użytkowa pojazdu, utrata zdrowia, dodatkowe koszty czy też zmniejszone dochody spowodowane nieobecnością w pracy. Na podstawie art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek rekompensaty wszystkich utraconych korzyści, do poziomu sprzed wypadku. Zaspokojenie podstawowej potrzeby użytkowania auta zastępczego z OC sprawcy jest tutaj sprawą oczywistą. Niezależnie czy użytkujesz auto w celach zarobkowych czy na użytek prywatny. Nasi specjaliści wiedzą, że kwota wypłacanego odszkodowania jest tym wyższa im bardziej wiarygodna i nie kwestionowana jest zgromadzona dokumentacja. Nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwoli Ci otrzymać nie tylko wyższą kwotę odszkodowania, również jej wypłata będzie znacznie szybsza niż w przypadku załatwiania sprawy na „własną rękę”.

 3. Wygoda.

  Bezpłatnie podstawiamy wybrany samochód zastępczy pod wskazany adres, to dobry moment na Twój wybór: czy chcesz otrzymać od nas tylko bezpłatny samochód zastępczy finansowany z OC sprawcy, czy chcesz abyśmy kompleksowo zaopiekowali się Twoją sprawą w usłudze unlimited accident care. Wszystkie formalności załatwimy w 15 minut, na miejscu.

Otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy ale nie jesteś zadowolony z jego wysokości. Możemy odkupić od Ciebie prawa do zaniżonej części odszkodowania w usłudze Dopłata do odszkodowania.

Możesz zadzwonić do nas w każdej chwili, ale pamiętaj, że towarzystwa ubezpieczeniowe korzystając z niewiedzy i nieznajomości prawa, ukrywają przed osobami poszkodowanymi prawa z których mogą skorzystać a Twój błąd mogą wykorzystać przeciwko Tobie. Im szybciej do nas zadzwonisz tym szybciej specjalista zajmie się Twoją sprawą, a ty przez ten czas będziesz użytkował bezpłatnie samochód zastępczy.

Unlimited accident care - opieka powypadkowa