Unlimited – auta zastępcze z OC sprawcy: :
Unlimited rent a car - wynajem nowych aut

Wyświetl ogólne warunki najmu >>

Auto zastępcze z OC sprawcy

Auto zastępcze z OC sprawcy
Oferujemy bezpłatny wynajem samochodów zastępczych, finansowany w ramach ubezpieczenia OC sprawcy! -Miałeś stłuczkę?
-Ktoś uszkodził Twoje auto?
-Zostałeś bez samochodu?

Zadzwoń pod numer infolinii: 601 768 770
pozostań mobilny jeszcze dziś!

Jeśli Twój samochód został uszkodzony z winy innego uczestnika ruchu drogowego,

na czas naprawy i oczekiwania na wypłatę odszkodowania otrzymasz u nas bezpłatnie auto zastępcze!

Na podstawie art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek rekompensaty wszystkich utraconych korzyści, do poziomu sprzed wypadku. Zaspokojenie podstawowej potrzeby użytkowania auta zastępczego z OC sprawcy jest tutaj sprawą oczywistą. Niezależnie czy użytkujesz auto w celach zarobkowych czy na użytek prywatny.

Pamiętaj:

 • Nie płacisz nic za wynajem,
 • Nie pobieramy kaucji,
 • Bezpłatnie podstawimy auto zastępcze pod wskazany adres, wszystkie formalności załatwimy dosłownie w 15 min.
 • Otrzymasz do użytku nowe auto, bez limitów kilometrów
Samochód zastępczy przysługuje Ci ZAWSZE! Bez względu na to czy pracujesz czy nie.

Klienci Unlimited® rent-a-car nie muszą znać podstawy prawnej do bezgotówkowego wynajmu finansowanego z OC sprawcy. Ważne, że nie płacą ani złotówki, dostają samochód zastępczy tej samej klasy i wielkości. Są zwolnieni z odpowiedzialności finansowej za wynajem, nawet w przypadku trudności z egzekwowaniem należności od towarzystw ubezpieczeniowych. W ramach usługi wynajmu bezpłatnego samochodu zastępczego możesz skorzystać z naszej pomocy w procesie likwidacji szkody bez opłat!

Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy czy ubezpieczyciel likwiduje ją prawidłowo.

Najczęściej bezsporna kwota odszkodowania nie jest satysfakcjonująca, w takim przypadku bezpłatnie napiszemy dla Ciebie odwołanie od decyzji ubezpieczyciela lub możesz przekazać nam całą sprawę w programie unlimited accident care.

Całą odpowiedzialność za wynajem i wyegzekwowanie kosztów związanych z wynajmem Unlimited® bierze na siebie. Nasi specjaliści ds. likwidacji szkód obsługują proces zwrotu środków za wynajem od ubezpieczyciela sprawcy.

? Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy należy mi się auto zastępcze z ubezpieczenia OC sprawcy?

  Tak. Obowiązujące prawo umożliwia wypożyczenie auta zastępczego w ramach ubezpieczenia sprawcy. Obecnie każdy poszkodowany ma możliwość kompensacji wszystkich strat jakie poniósł w związku z zaistniałą sytuacją. Bez względu na to czy pracuje czy nie. Samochód nie musi być zarejestrowany na firmę. Klienci Unlimited® rent-a-car nie muszą znać podstawy prawnej do bezgotówkowego wynajmu finansowanego z OC sprawcy. Ważne, że nie płacą ani złotówki, dostają samochód zastępczy tej samej klasy i wielkości. Są zwolnieni z odpowiedzialności finansowej za wynajem, nawet w przypadku trudności z egzekwowaniem należności od towarzystw ubezpieczeniowych. Unlimited® rent-a-car ma doświadczenie w tego typu sprawach oraz stałą pomoc prawnika.

 2. Od jakiego momentu mogę ubiegać się o auto zastępcze?

  Auto zastępcze należy się praktycznie od razu zaraz po nastąpieniu szkody. Warunkiem otrzymania auta zastępczego jest informacja o wypisaniu mandatu dla sprawcy wypadku bądź okazanie spisanego oświadczenia. Konieczne też jest by szkoda została zgłoszona do ubezpieczyciela sprawcy i został nadany numer szkody.

 3. Kiedy i gdzie można odebrać auto zastępcze?

  Auto zastępcze podstawiamy najszybciej jak to możliwe na wskazany adres.

Miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek? Ktoś uszkodził Twoje auto?

Nie masz czasu, specjalistycznej wiedzy lub ochoty aby na własną rękę prowadzić postępowanie likwidacyjne w celu maksymalizacji wysokości odszkodowania?

Usługa unlimited accident care jest idealna dla Ciebie, dzwoń pod całodobową infolinię:

+48 601 768 770

Unlimited accident care to kompleksowa opieka powypadkowa, od pierwszych minut po wypadku, krok-po-kroku służymy poradą w nieoczekiwanej sytuacji i prowadzimy za Ciebie proces likwidacji szkody w sposób, który maksymalizuje wysokość odszkodowania. Jeśli zadzwonisz z miejsca wypadku, na terenie Warszawy, maksymalnie w ciągu 60 minut zapewnimy lawetę, która zabierze Twój samochód w dowolne miejsce – nawet na drugi koniec Polski. Ponad to załatwimy wszystkie formalności a Ty, nie płacąc ani złotówki odjedziesz naszym samochodem zastępczym. Auto zastępcze z OC sprawcy, możesz bezpłatnie użytkować aż do momentu odbioru Twojego auta z serwisu lub do dnia wypłaty odszkodowania. Za wszystkie usługi płaci ubezpieczyciel sprawcy wypadku!

Usługa unlimited accident care to:

 1. Oszczędność czasu.

  Przekazując do Unlimited proces likwidacji szkody, nie tracisz czasu na:

  • zgromadzenie i analizę dokumentacji niezbędnej do uzyskania wyższego odszkodowania niż proponowane przez ubezpieczyciela,
  • spotkania z rzeczoznawcą ubezpieczyciela i niezależnego rzeczoznawcy,
  • korespondencję oraz odwołania od decyzji towarzystw ubezpieczeniowych,
  • jeśli nie masz własnych preferencji, rekomendujemy również odpowiedni serwis blacharsko-lakierniczy i kontrolujemy przebieg naprawy.
 2. Oszczędność pieniędzy.

  Nie pozwól aby ubezpieczyciel zadowolił Cię wypłatą tylko części odszkodowania! Gdy jesteś poszkodowanym w kolizji lub wypadku ponosisz określone straty np.: zmniejszona wartość użytkowa pojazdu, utrata zdrowia, dodatkowe koszty czy też zmniejszone dochody spowodowane nieobecnością w pracy. Na podstawie art. 361 § 2 Kodeksu Cywilnego ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek rekompensaty wszystkich utraconych korzyści, do poziomu sprzed wypadku. Zaspokojenie podstawowej potrzeby użytkowania auta zastępczego z OC sprawcy jest tutaj sprawą oczywistą. Niezależnie czy użytkujesz auto w celach zarobkowych czy na użytek prywatny. Nasi specjaliści wiedzą, że kwota wypłacanego odszkodowania jest tym wyższa im bardziej wiarygodna i nie kwestionowana jest zgromadzona dokumentacja. Nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwoli Ci otrzymać nie tylko wyższą kwotę odszkodowania, również jej wypłata będzie znacznie szybsza niż w przypadku załatwiania sprawy na „własną rękę”.

 3. Wygoda.

  Bezpłatnie podstawiamy wybrany samochód zastępczy pod wskazany adres, to dobry moment na Twój wybór: czy chcesz otrzymać od nas tylko bezpłatny samochód zastępczy finansowany z OC sprawcy, czy chcesz abyśmy kompleksowo zaopiekowali się Twoją sprawą w usłudze unlimited accident care. Wszystkie formalności załatwimy w 15 minut, na miejscu.

Otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy ale nie jesteś zadowolony z jego wysokości. Możemy odkupić od Ciebie prawa do zaniżonej części odszkodowania w usłudze Dopłata do odszkodowania.

Możesz zadzwonić do nas w każdej chwili, ale pamiętaj, że towarzystwa ubezpieczeniowe korzystając z niewiedzy i nieznajomości prawa, ukrywają przed osobami poszkodowanymi prawa z których mogą skorzystać a Twój błąd mogą wykorzystać przeciwko Tobie. Im szybciej do nas zadzwonisz tym szybciej specjalista zajmie się Twoją sprawą, a ty przez ten czas będziesz użytkował bezpłatnie samochód zastępczy.

Unlimited accident care - opieka powypadkowa